Search
Close this search box.

MILEVSKO – Dva zápasy, dvě výhry! S jasným cílem zachránit se, čemuž odpovídá i zvýšený počet pendlů z krajského áčka, vstoupilo Milevsko B po nepovedeném podzimu do jarní části I. B třídy. Svěřenci trenéra Dominika Reiniše na úvod přetlačili Čimelice a nyní si doma vyšlápli dokonce výpraskem 7:0 také na vedoucí Planou nad Lužnicí. Vzduchotechnici si pomohli úvodním gólem hned v první minutě, kdy se prosadil Hušek. V první půli byli výrazně produktivní a zatímco hostující Pospíchal jen orazítkoval tyč, na druhé straně se ještě do přestávky prosadili Sedláček se Součkem – 3:0. Po změně stran pak Milevští pokračovali v dominantním výkonu a nakonec nasázeli do planské branky sedm kulí, hattrickem zazářil Jaroslav Sedláček – 7:0.

V příštím kole jede Milevsko do Šamonic (sobota, 16.30), kde hraje své domácí zápasy Podolí II. V uplynulém kole bodovalo hned několik týmů z dolních pater soutěže, vzduchotechnici zůstávají poslední s jedenácti body, před nimi jsou postupně Podolí, Včelná (15), Protivín B (16) a Hradiště (17).

FC ZVVZ Milevsko B – TJ Sokol Planá nad Lužnicí 7:0

(3:0). Branky: 23., 66. a 78. Sedláček, 1. a 61. Hušek, 34. Souček, 89. Imbr. Rozhodčí: Ondřej.

Sestava Milevska B: Neužil – F. Milaberský (74. Miklavčič), Martin Hejl, Marvan, Bulín – Süsmilich, Hušek (70. P. Dvořák) – Souček (65. Imbr), Koutník (25. Kutil), Baštýř – Sedláček (77. P. Peták).