Search
Close this search box.

Štěpán Kuchař nedal penaltu, pak ale derby těžkých vah rozhodl. Sepekov se vyhoupl do čela. Za stavu 0:0 neproměnil pokutový kop, ale v poslední desetiminutovce dvěma góly poslal Sepekov do čela soutěže. Hrdinou souboje těžkých vah v dnešním derby 21. kola céčkové skupiny I. B třídy se stal zkušený útočník domácích Štěpán Kuchař. Přestože Sepekov hraje o postup a Milevsko B o záchranu, tak na jaře byly oba týmy ve skvělé formě a ještě ani jednou neprohrály. Poprvé v odvetné části se ale vzduchotechnikům křížilo utkání s áčkem, takže nemohli počítat s výraznějším doplněním z krajského přeboru. Přesto byl zápas dlouho otevřený, a protože po Hejlově faulu na Tupého v 53. minutě vychytal Kuchaře z penalty Václav Mára, zápas pomalu mířil k bezbrankové remíze. Domácí ale ve druhé půli utahovali šrouby a nakonec byli za svou převahu odměněni, když se dvakrát prosadil sám Kuchař.

Vedoucí Planá navíc už v sobotu prohrála doma s Čimelicemi, takže se Sepekov vyhoupl o skóre do čela soutěže. Tam bude chtít zůstat i po utkání ve Včelné (sobota, 13.30). Milevsko B, byť odehrálo s velkým favoritem sympatickou partii, na jaře poprvé prohrálo. V tabulce je družstvo trenérů Reiniše a Češky jedenácté a nyní ho čeká důležité utkání doma s Meteorem Tábor B (neděle, 17).

TJ Sokol Sepekov – FC ZVVZ Milevsko B 2:0

(0:0). Branky: 82. a 88. Kuchař. Rozhodčí: Brodský – Handšuh, Malina. DFA: Miroslav Grobár. ŽK: 2–4 (J. Kosobud, Komárek – Sedláček, Baštýř, Hejl, Koutník). Přihlíželo 204 diváků.

Sepekov: Kainráth – O. Kosobud, J. Kosobud, Petr, Brůžek – V. Doubek (79. M. Novák), F. Doubek, Komárek, V. Kosík (90. O. Peták) – Kuchař (89. Mička), Tupý.

Milevsko B: Mára – F. Milaberský, Martin Hejl, Koutník, P. Peták (83. Hrubec) – Baštýř (75. Law), Süsmilich, Sedláček, Imbr (63. Jakeš) – Kutil, Pavel Dvořák.