Search
Close this search box.

MILEVSKO – Osmé kolo nejnižší krajské soutěže I. B třídy, skupiny C proti sobě svedlo v derby fotbalisty Milevska B a Sepekova. Hostům se začátek sezony povedl lépe, nicméně do utkání vstoupili lépe domácí. Už v páté minutě otevřel z dorážky skóre stabilní hráč A tým Marvan, který nastoupil za rezervu, protože v sobotu během zápasu áčka svědčil kamarádovi na svatbě. Sepekov měl ale po většinu utkání převahu, uplatnil svou zkušenost a jen díky výbornému brankáři Pešatovi po první půli Milevsko vedlo. Zlom přišel po hodině hry, kdy Kuchařovu střelu do břevna dorazil Martin Tupý. Zanedlouho přidal stejný hráč druhý gól a na konečných 3:1 pro Sepekov upravil Martin Novák.

Trenéru Španvirtovi pomohla i střídání – Pavel Novák zpevnil defenzívu a podíl měl na druhé brance svého týmu, jeho bratr Martin Novák pak ze střídačky sám přidal třetí gól. V příštím kole Sepekov hostí Včelnou (sobota, 15.30) a Milevsko B jede na Meteor Tábor B (neděle, 15.30).

FC ZVVZ Milevsko B – TJ Sokol Sepekov 1:3

(1:0). Branky: 5. Marvan – 61. a 68. Tupý, 83. M. Novák. Rozhodčí: L. Novák – Křížovský, Kalina. Bez karet. Přihlíželo 75 diváků.

Sestava Milevska B: Pešata – Jakeš (86. O. Peták), Miklavčič (69. Buriánek), F. Milaberský, Popuša (76. Martínek), Imbr, Süsmilich (80. J. Peterka), Marvan (61. Dušek), Keřka, Baštýř, Kutil.

Sestava Sepekova: Kainráth – J. Kosobud, Tupý (89. Filipín), V. Doubek (82. M. Novák), F. Doubek (58. P. Novák), Kosík (87. Cihlář), Komárek, Bolek, M. Kosobud, Kuchař, Petr.