Search
Close this search box.

SEPEKOV – Kompletním 24. kolem o víkendu pokračovala nejnižší krajská soutěž mužů I. B třída, skupina C. Sepekov stále pomýšlí na medailové pozice a v neděli přivítal v derby nedaleké Milevsko B. Protože se zápas překrýval s utkáním milevského áčka doma proti Týnu nad Vltavou (0:1), přijela rezerva s hodně mladým kádrem. Dorostenci Milevska navíc měli o víkendu volno, tak využil trenér Petr Češka pět dorostenců do základní sestavy a další čtyři nastoupili ze střídačky. V nedělním utkání ale slavila úspěch domácí zkušenost a vyzrálost. Sepekov měl hlavně v první půli spoustu gólových šancí, ale prosadil se jen jednou, když otevřel skóre Jan Bolek – 1:0. Jinak zůstal dorostenecký gólman Pešata nepřekonán, zneškodnil mimo jiné i pokutový kop Josefa Komárka. Na body to ale Milevsku stejně nestačilo, zasloužené vítězství pak po skrumáži ještě ve druhé půli pojistil Vojtěch Doubek – 2:0.

V příštím kole hraje Sepekov opět doma, tentokrát hostí Planou nad Lužnicí (sobota, 17) a pokusí se ve zbytku sezony zabojovat o třetí místo. Milevsko B přivítá aspiranta na postup z Hradiště (neděle, 17).

TJ Sokol Sepekov – FC ZVVZ Milevsko B 2:0

(1:0). Branky: 27. Bolek, 53. V. Doubek. Rozhodčí: Filípek – Macháček, Kalina. ŽK: 0–1 (Samec). Přihlíželo 134 diváků.

Sepekov: Kainráth – M. Kosobud, J. Kosobud, Petr, P. Novák – Komárek, F. Doubek – V. Doubek, Kuchař (87. Mička), Bolek – Tupý.

Milevsko B: Pešata – Š. Peterka, Čanda (67. Law), F. Milaberský, P. Peták – V. Baštýř (75. Žák), Samec (66. Turek), Jakeš, Michal Mladý – Brož (80. J. Peterka), Martínek.