Search
Close this search box.

MILEVSKO – Není Sedláček, nejsou góly. Po třech výhrách, během kterých útočník Milevska B Jaroslav Sedláček zaznamenal sedm branek, přišla první jarní ztráta. Tentokrát ve formě hrající útočník chyběl, paradoxně se ale Milevští právě díky cenné bezbrankové remíze s fotbalisty čtvrtých Větrov odlepili ode dna nejnižší krajské soutěže a dostali pod sebe o skóre Podolí II, které padlo na hřišti Včelné (0:3). Opět posílená milevská rezerva hráči z A týmu, i když ne tak výrazně jak předcházející kola, měla proti Větrovům územní převahu, ale do výraznějších šancí se přes dominantní výkon také nedostávala. Hostující obrana v čele s exmilevským brankářem Vladislavem Vanýskem tak udržela čisté konto a body se dělily – 0:0. Další zápas sehraje tým kouče Dominika Reiniše na hřišti Protivínu B (neděle, 17).

Zajímavě se vyvíjí také situace na čele soutěže. Fotbalisté Sepekova ve šlágru tohoto kola I. B třídy porazili po dramatickém průběhu a oboustranně velmi kvalitním utkání třetí Chotoviny 3:2 a na jaře jsou stoprocentní. Čtvrté Větrovy navíc ztratily tyto dva body v Milevsku, což znamená, že se vedoucí duo Planá nad Lužnicí – Sepekov pomalu odděluje. Třetí Chotoviny už ztrácejí na Sepekov pět bodů.

FC ZVVZ Milevsko B – SK Kavas Větrovy 0:0

(0:0). Bez branek. Rozhodčí: Braťka.
Sestava Milevska B: Neužil – P. Peták (89. Miklavčič), Martin Hejl, Bulín, F. Milaberský – Süsmilich, Kálal (46. Samec) – Baštýř (87. Law), Kortan, Imbr (65. Pavel Dvořák) – Kutil (77. Kaleja).