Search
Close this search box.

MILEVSKO – Konečně se dočkali! Fotbalisté FC ZVVZ Milevsko B se až v šestém kole I. B třídy, skupiny C propracovali k prvnímu vítězství v sezoně. Svěřenci trenéra Ondřeje Jordána už měli k vítězství několikrát v sezoně nakročeno, ale tříbodový zápis vždy ztratili buď po změně stran, nebo dokonce v samém závěru utkání. Dočkali se až v posílené sestavě doma proti rezervě Protivínu. „Jsem hrozně šťastný, že jsme to zvládli. Poděkovat musím trenérům áčka, kteří nám nějaké hráče půjčili a ti to odmakali výborně. Vítězství je jednoznačně zasloužené, dali jsme tomu správnou míru bojovnosti. Nutně jsme výhru potřebovali, už nejsme poslední a věřím, že se ta nálada zase zlepší. Chceme bodovat i nadále, protože kluci chodí poctivě trénovat a zaslouží si to. Věřím, že půjdeme tabulkou vzhůru,“ řekl po zápase trenér Ondřej Jordán, jehož svěřenci se odpíchli ode dna tabulky.

V příštím kole jede Milevsko B na hřiště Chotovin, Protivín B doma hostí ve stejném termínu Včelnou (neděle, 16).

FC ZVVZ Milevsko B – FK Protivín B 3:1

(1:0). Branky: 49. a 62. Imbr, 39. Souček – 52. Moravec. Rozhodčí: Kollárik.

Výsledky 6. kola: Ratibořské Hory – Sepekov 1:3, Včelná – Větrovy 3:3, Božetice – Čimelice 4:2, Hradiště – Podolí II 1:2, Chyšky – Planá nad Lužnicí 4:3, Meteor Tábor B – Chotoviny 1:2, Milevsko B – Protivín B 3:1.
Program 7. kola: Sobota 30. září: 16 Větrovy – Hradiště, Sepekov – Meteor Tábor B, Čimelice – Ratibořské Hory, Podolí II – Chyšky (hř. Šamonice), Planá nad Lužnicí – Božetice (hř. Želeč). Neděle 1. října: 16 Protivín B – Včelná, Chotoviny – Milevsko B.

Ondřej Jordán, trenér Milevska B: „Jsem hrozně šťastný, že jsme to zvládli. Poděkovat musím trenérům áčka, kteří nám nějaké hráče půjčili a ti to odmakali výborně. Vítězství je jednoznačně zasloužené, dali jsme tomu správnou míru bojovnosti. Nutně jsme výhru potřebovali, už nejsme poslední a věřím, že se ta nálada zase zlepší. Chceme bodovat i nadále, protože kluci chodí poctivě trénovat a zaslouží si to. Věřím, že půjdeme tabulkou vzhůru.“