Search
Close this search box.

MILEVSKO – Tři body do boje o záchranu bez boje. Fotbalisté FC ZVVZ Milevsko B se až půl hodiny před srazem dozvěděli, že se dnešní utkání doma proti Ratibořským Horám hrát nebude. Hosté, kteří jsou také namočeni v boji o záchranu, se omluvili kvůli personálním problémům, kdy by nedali tým dohromady. Pro hosty je to velká komplikace, protože zůstávají předposlední šest bodů nad posledním Podolím II. Naopak Milevsko B má další jarní zisk bodů a po podzimním trápení se pomalu posouvá do klidnějších vod soutěže.

Situace na chvostu céčkové skupiny I. B třídy je aktuálně následující: 9. Milevsko B 27 bodů, 10. Chyšky 26, 11. Protivín B 24, 12. Božetice, 23, 13. Ratibořské Hory 21, 14. Podolí II 15. Z nejvíce ohrožených týmů v příštím kole Protivín B jede do Čimelic, Božetice hostí Chotoviny a Ratibořské Hory odehrají vzájemné utkání o černého Petra s Podolím II. Do konce soutěže zbývají čtyři kola.

Výsledky 23. kola: Větrovy – Čimelice 2:0, Meteor Tábor B – Včelná 4:1, Sepekov – Hradiště 4:0, Podolí II – Planá nad Lužnicí 1:5, Protivín B – Božetice 4:1, Milevsko B – Ratibořské Hory 3:0 kontumačně, Chotoviny – Chyšky 2:0.

Program 24. kola: Pátek 24. května: 18 Chyšky – Sepekov. Sobota 25. května: 13.30 Včelná – Milevsko B, Ratibořské Hory – Podolí II, 17 Božetice – Chotoviny, Čimelice – Protivín B, Hradiště – Meteor Tábor B, Planá nad Lužnicí – Větrovy.