MILEVSKO – Rozdíl v produktivitě byl jazýčkem na vahách dnešního utkání osmého kola nejnižší krajské soutěže I. B třídy mezi Milevskem B a Chotovinami. Hosté, opírající se už několik sezon hlavně o zkušeného a šikovného špílmachra Volodymyra Bondareva, byli v první půli aktivnější a hrálo se hlavně na jejich útočné polovině. Domácí vzduchotechnici ale přežili několik šancí, když výrazně pomohl i gólman Michal Hejl, aby v závěru první půle dvěma slepenými góly poslal domácí do až nezaslouženého vedení 2:0 Šimon Kutil. Poslední třetí hřebíček pak opařeným Chotovinám zatloukl po přestávce Pavel Dvořák.

Milevsko B se díky výhře dál drží na dostřel čelu tabulky a navazuje na úspěšnou jarní část minulé sezony. Aktuálně ztrácí pouze bod na první Čížovou (14), která jen remizovala doma s Chyškami. Chotoviny jsou deváté se šesti body.

FC ZVVZ Milevsko B – TJ Sokol Chotoviny 3:0

(2:0). Branky: 41. a 45. Kutil, 67. Pavel Dvořák. Rozhodčí: Hruška.

Milevsko B: Michal Hejl – Buriánek (74. Jakeš), Hrubec, Bulín, F. Milaberský – Kutil (70. Imbr), Samec, F. Doubek, Kahoun – Pavel Dvořák (70. P. Peták), Petřík (67. Stejskal).

Chotoviny: Bánský – Bětík, Bondarev, Pankovetskyi, Makovii (70. Kopnický), Cetlovský, J. Dvořák, Koblasa (82. Kukla), Čech, Turek, Makovec (57. Voigt).