Ztracené vedení. Milevská rezerva získala pouhý bod

MILEVSKO – V neděli 21. dubna se utkala v rámci 18. kola I. A třídy, skupiny B na milevském trávníku domácí rezerva s desátým celkem tabulky z Týna nad Vltavou. A bylo se na co koukat! V utkání plném zvratů šli krátce po úvodním hvizdu do vedení domácí, když se z rohového kopu prosadil Pinc. V desáté minutě už slavila domácí rezerva podruhé. Tentokrát přesný pas z kopačky Jaroslava Patáka našel Dominika Římanka, který se nemýlil a zvýšil na 2:0. Raketový start svěřenců Františka Doubka pak ale přibrzdily chyby v rozehrávce. Po jedné z nich se dostali hosté do přečíslení, které zakončil první brankou Olympie hostující veterán Tomka – 2:1. Poločasové vedení nevydrželo domácím příliš dlouho. V 52. minutě se z pokutového kopu prosadil Vařil a bylo srovnáno. Už v další desetiminutovce šli hosté od Vltavy poprvé v zápase do vedení, obrat dokonal Houska – 2:3.

Milevšťáci neotáleli a vrhli se do útoku. Po sedmi minutách srovnal stav utkání svou druhou brankou Pinc. Emotivní byl pak především konec duelu, ve kterém padly dvě branky. Nejprve poslal hosty do vedení v 89. minutě Brom, jenž si následně vysloužil druhou žlutou kartu za svlečený dres při oslavách a oslabil tak svůj tým do závěrečných minut. Přesily milevská rezerva využila a díky posile z A týmu srovnala konečný stav, když se trefil Lukáš Sedlák. Utkání plné zvratů tak nakonec přineslo domácím bod, který je v boji o záchranu pro svěřence Františka Doubka velmi málo.

FC ZVVZ Milevsko B – FK Olympie Týn nad Vltavou 4:4 (2:1). Branky: 5. Pinc, 10. Římanek, 73. Pinc, 91. Sedlák – 31. Tomka, 52. Vařil, 66. Houska, 89. Brom. Rozhodčí: Kříž ml. – Boček, Svoboda. DFA: Josef Šafránek. ŽK: 2–4 (M. Novotný, Koutník – Brom 2, Stejskal, Mezera). ČK: 0–1 (89. Brom – po 2. ŽK). Přihlíželo 73 diváků.