Zápasy o medaile se musely obejít bez domácí účasti. Radoval se Písek

MILEVSKO – V neděli 16. února se v milevské sportovní hale sešlo dvanáct družstev starších přípravek, aby sehrála tradiční turnaj O pohár FC ZVVZ Milevsko pod záštitou starosty města. Hrálo se nejprve ve dvou skupinách po šesti týmech systémem každý s každým a poté následovaly zápasy o umístění. Milevské celky se musely obejít bez zápasů o medaile, které zaručovalo umístění na prvních dvou příčkách základních skupin. Více se dařilo „dvojce“ ve skupině B, která sice vstřelila v základní skupině pouze dvě branky, ale obě stačily na nejtěsnější vítězství 1:0, takže nakonec skončili mladí Milevšťáci ve skupině třetí o jediný bod za Jistebnicí. V zápase o umístění pak podlehli Písku I a skončili šestí. Druhý písecký tým dokráčel až pro celkové prvenství. V základní skupině sice jednou podlehl Jistebnici, ale přesto vybojoval první místo, čímž si zajistil finále proti Meteoru Tábor I.

e finále exceloval písecký Tobiáš Toužimský, který hattrickem zařídil svému týmu vítězství 4:1 a navrch si vybojoval s celkovými pěti góly i prvenství v tabulce střelců celého turnaje. Nejlepším hráčem byl vyhlášen Adam Ťuka z Mirovic I a brankářem domácí Jakub Šoule z milevské „jedničky”, která skončila osmá, když v zápase o umístění na penalty podlehla Mirovicím II.

Konečné pořadí: 1. Písek II, 2. Meteor Tábor I, 3. Jistebnice, 4. Křemže, 5. Písek I, 6. Milevsko II, 7. Mirovice II, 8. Milevsko I, 9. Mirovice I, 10. Meteor Tábor II, 11. Slavia ČB, 12. Božetice.