Search
Close this search box.

Meteor – Milevsko st žáci 2:0 (0:0). Prohra nás strašně mrzí, protože kluci , protože 75 minut jsme hráli na jejich půlce a těsně před inkasovaném gólů jsme měli dvě tutove šance! Bohužel jsme inkasovali a museli otevřít hru a dostali hned druhý. Jako trenéři musíme tým pochválí protože kluci do puntíku hráli to co jsme jim řekli až bohužel na jednu osudnou chybu. Ale to se ve fotbale stává a kluci se z takových chyb musí poučit. Jedeme dal za týden hrajeme zas.

Mladsi žáci Meteor- Milevsko 3:5 (2:1)
Dnes se mi hodnotí zápas velmi kladně.
V úvodu zapasu se nám podařilo vstřelit první gól a měli jsme více ze hry. V závěru poločasu jsme dostali nešťastný gól a vzápětí gól z penalty. Po přestávce jsme dostali rychlý gól,ale paradoxně nás nakopl k obratu.
Podařilo se nám dvěma rychlými góly dorovnat a dalším šťastným gólem zvrátit zápas na naší stranu. Kluky musíme pochválit. Ukázala se morálka týmu a chuť po vítězství.
Pro kluky je to pořád velká změna z 5+1 na velké hřiště a herní rozestaveni.
Pořád máme na čem pracovat a zlepšovat.

Starší žáci: Meteor Tábor – Milevsko 2:0 (0:0).
Mladší žáci: Meteor Tábor – Milevsko 3:5 (2:1). Branky Milevska: Krištof 2, Němec 2 (1 z pen.), Ferko.