Vyhecované derby pro Sepekov rozhodly dva góly ze závěru první půle

SEPEKOV – Další derby dvou celků od Milevska, které se velmi dobře znají, se hrálo v sobotu po obědě na hřišti Sepekova, kam přijela mladá milevská rezerva. Vyhecovaný souboj, ve kterém si „kamarádi přes kopec“ vůbec nic nedarovali, nakonec rozhodly dva góly domácího Sepekova ze závěrečné pětiminutovky prvního poločasu. Hostující Milevsko mrzela zejména druhá branka do šatny – vzduchotechnici měli sami ve 44. minutě přímý kop, ale byl z toho jen brejk, roh na druhé straně a gól Kuchaře na 2:0. Nakonec se tato trestuhodná druhá branka ukázala být rozdílovou. Po pauze totiž dokázali Milevšťáci gólem Brože snížit, ale vyrovnat už se jim nepodařilo.

Několik nebezpečných závarů zejména v posledních pěti minutách Sepekov ustál a napravil nečekanou prohru z Kestřan. Mladí Milevšťáci se za svůj výkon proti o poznání zkušenějšímu soupeři rozhodně nemusí stydět, o to více je ale těsná prohra mrzela.

TJ Sokol Sepekov – FC ZVVZ Milevsko B 2:1

(2:0). Branky: 43. Staněk, 45. Kuchař – 58. Brož. Rozhodčí: Svoboda – Šimek, Šťastný. ŽK: 2–1 (Kašpar, Tupý – Milaberský). Přihlíželo 60 diváků.

Sepekov: Horek – V. Doubek (77. P. Novák), J. Kosobud, Petr, J. Bolek – Kašpar, Alexa – Brůžek (87. M. Koutník), Kuchař, Tupý – Staněk (61. Vlk).

Milevsko B: Neužil – P. Novotný, F. Milaberský, Pich, Keřka – Baštýř (80. Reiniš), F. Doubek, Süsmilich, Martin Mladý – Kutil, Brož.