V páteční dohrávce jsme zajížděli do Chyšek a bohužel se potvrdilo, že na tyto soupeře venku neumíme.

První poločas připomínal asi všechno, jen né fotbal, ale i přesto jsme se dostali do vedení po rychlé akci. Vedení nám ale nevydrželo ani do poločasu, kdy byla proti nám odpískána penalta po rohovém kopu domácích… situaci jsem moc dobře neviděl, ale i domácí byli překvapení, že jdou kopat penaltu. Druhý poločas jsme zlepšili pohyb a nasazení a už to vypadalo o něco lépe, ale bohužel jsme neproměnili loženku na 1:2 a namísto toho přišla druhá žlutá pro Pelikána (oprávněná), ale dle mého měl být vyloučen i domácí hráč za oplácení a hned na to jsme dostali gól po dalším rohu. Do konce zápasu jsme ještě nějaké náznaky a brejky měli, ale nic jsme nedokázali dotáhnout. Bohužel tahle prohra dost bolí, ale musíme se dát rychle dohromady, protože již dnes jedeme do Kluk na druhý zápas ve dvou dnech.