Šest zápasů čekají na vítězství fotbalisté Milevska, kteří v nedělním utkání nejvyšší krajské soutěže na domácím trávníku jen remizovali s Hlubokou nad Vltavou 0:0. Přestože se na první pohled trápí, neúspěšné výsledky jim svazují nohy a hrají ve velké křeči, vytvořili si svěřenci trenéra Miroslava Strnada hlavně po přestávce územní převahu, obléhali hlubockou šestnáctku a posílali do ní jeden centr za druhým, ale koření fotbalu, tedy góly, z jejich strany stále nepřichází.

V klíčových okamžicích se neujaly ani dvě střely Michala Sokolta či zakončení Petra Dvořáka, který běžel z úhlu sám, ale vzdálenější tyč bezchybně chytajícího brankáře hostí Davida Brašničky těsně minul. Poslední výhry se vzduchotechnici dočkali v polovině září na hřišti Jindřichova Hradce, kde zvítězili 1:0, od té doby čtyřikrát remizovali a dvakrát prohráli.

FC ZVVZ Milevsko – TJ Hluboká nad Vltavou 0:0 (0:0). Bez branek. Rozhodčí: Tupý – Krčín, Klátil. DFA: Josef Vrzal. ŽK: 4–5 (Marvan, J. Kosobud, Barda, Komárek – Hrdý, Legdan, Krátký, Tauber, Jonáš). Přihlíželo 100 diváků.