Torzo milevského áčka na úvod přípravy porazilo příbramský Spartak

PŘÍBRAM – Bez mnoha hráčů stabilního kádru A týmu nastoupili fotbalisté Milevska ke svému prvnímu přípravnému utkání v krásném areálu Spartaku Příbram, který se po sestupu ze Středočeského krajského přeboru chystá na boje v I. A třídě. Směsice hráčů áčka, béčka a loňských dorostenců, kteří by měli tvořit základ milevské rezervy nového trenéra Radka Fialy, na trávníku Příbrami přesto vyhrála 2:0 a připsala si úspěšný start letního období. Obě branky vstřelili vzduchotechnici ve druhé třetině zápasu hraného na třikrát 30 minut. Prosadili se Lukáš Sedlák a nováček týmu Jaroslav Hadáček, který ukončil své působení v rakouském Mettmachu. Ve třetí třetině mohli přidat svěřenci Miroslava Strnada ještě mnohem více branek, ale své protiútoky do otevřené obrany mnohdy pokazili ve finální fázi.

Další zápasy čekají milevské fotbalisty příští sobotu 27. července v rámci domácího Memoriálu Jardy Dědourka, kde se kromě nich představí také Písek U19, Táborsko U19 a muži z Čimelic. Milevsko čeká na úvod semifinále s Táborskem.

SK Spartak Příbram – FC ZVVZ Milevsko 0:2 (0:0, 0:2, 0:0). Branky: Sedlák, Hadáček. Hráno na třikrát 30 minut. Bez karet.
Sestava Milevska: Mára – Bulín, Vakoč, Mácha, P. Novotný – Maršík, J. Hadáček – Sedlák, Paták, Štemberk – Sedláček. Střídal D. Milaberský.