To byla nálož! Milevsko na úvod jara vycvičilo posilami nabušené béčko druholigového Táborska

MILEVSKO – Dlouho očekávaný start odvetné části krajského přeboru, ve které mají svěřenci trenéra Miroslava Strnada co napravovat, vyšel fotbalistům Milevska dokonale! Na domácí umělé trávě rozdrtili jasně a zaslouženě 4:0 Táborsko B, v jehož středu přitom nastoupilo i několik profesionálních fotbalistů z užšího kádru druholigového áčka. Sami Milevšťáci po utkání prozradili, že když viděli sestavu soupeře, měli ze zápasu trochu obavy. Ani záložník Nešický, ani třeba útočníci Linhart s Musiolem ale nevymysleli vůbec nic a svými výkony zůstali hluboko za očekáváním. Hosté vystřelili poprvé snad až v 84. minutě, kdy navíc Musiol branku překopl.

Naopak domácí pohlednými kombinacemi bavili na kost promrzlé diváky a fotbal si v ne úplně jarním počasí vyloženě užívali. Mrzet je tak nemusela ani neproměněná penalta Komárka v 76. minutě už za rozhodnutého stavu. K dalšímu utkání jarní části cestují svěřenci trenéra Miroslava Strnada v sobotu do Protivína, Táborsko B bude hájit vlastní reputaci o den později doma proti Oseku.

FC ZVVZ Milevsko – FC MAS Táborsko B 4:0 (2:0). Branky: 40. a 62. F. Koutník, 26. P. Novotný, 47. Sedlák. Rozhodčí: Kotalík – Herzog, Hanes. DFA: František Bumba. ŽK: 1–1 (Marvan – Víteček). ČK: 0–1 (75. Škarda). Přihlíželo 100 diváků.

Milevsko: Pavel Dvořák – J. Kosobud, Vakoč, Petr, M. Málek – Komárek, Marvan – Sedlák, F. Koutník (81. Svojše), P. Novotný – Petr Dvořák (78. Paták).

Táborsko B: Novák – Rytíř, Ngimbi, Škarda, Víteček – Klusák (21. Cais), Nešický, Peterka, Jírava – Linhart, Musiol.