Search
Close this search box.

TJ Spartak Trhové Sviny – FC ZVVZ Milevsko 3:1 (2:0). Branky: 38. L. Gažák, 44. Macák, 47. J. Gažák – 80. vlastní (Hruška). Rozhodčí: Krčín – Nedvěd, Jelínek. DFA: Václav Albrecht. ŽK: 2–1 (Šafránek, J. Gažák – Petřík). Přihlíželo 80 diváků.
Trhové Sviny: Brůha – Novák (25. Tůma, 46. J. Gažák), Chromčák, Hruška, Tomek, Brůha, Horelica, Kodras, Macák (90. Vrábek), Kolář (8. L. Gažák), Šafránek.
Milevsko: Michal Hejl – Martin Hejl (46. Přibyl), Vakoč, Marvan (46. Hušek), F. Hadáček – Volf, Bártík – Souček, Kálal (46. Kortan), Petřík – J. Hadáček (71. Baštýř).

Hodnocení Tomáše Smrčiny, trenéra Milevska: „Vůbec si neumím vysvětlit, co na jaře předvádíme. Začátek byl solidní, ale situace, které jsme si v prvních 15–20 minutách vytvořili, jsme neproměnili. A naopak si necháváme dávat šílené góly, pak na nás padne nějaká křeč a hrajeme jenom po vápno. Náš fotbal je hrozně impotentní, přitom máme vepředu šikovné kluky, ale vůbec si nedovolíme jít do soubojů jeden na jednoho, aby náhodou někdo něco nepokazil, děláme si sami úzké hřiště a všechno si komplikujeme. Zkrátka jsme podělaní, jako bychom hráli finále mistrovství světa, to vůbec nechápu. Pak jsou z toho tyto výkony, ze kterých upřímně bolí oči. Nevím, co se po přípravě stalo, ta vypadala velmi dobře a pořád trénujeme v solidních počtech, má to úroveň, kluci na tréninku vypadají dobře, pak ale přijde zápas a předvádíme tohle. Asi si to musíme všichni srovnat v hlavách.“