Search
Close this search box.

Branky: 48. a 58. J. Hadáček, 69. Kortan. ŽK: 4–2 (Madar 2, Chromčák, Popovič – Přibyl, Kortan). ČK: 1–0 (36. Madar – po 2. ŽK). Rozhodčí: Dunovský – Brych, Ondřej. Přihlíželo 100 diváků.
Trhové Sviny: Vrábek – Chromčák, Hruška, Pavel, Tomek, Brůha, Horelica (83. Tůma), Mrkvička (46. Valut), Madar, Popovič (62. Korčák), Kolář (46. Šafránek).
Milevsko: Lalák – Pich (83. Buriánek), Volf, Kotrba, Přibyl – Bártík (72. Martin Hejl), Kortan (77. Kahoun) – Souček (79. Samec), Šťástka, Bílý (60. F. Hadáček) – J. Hadáček.

Trenér Milevska Tomáš Smrčina
Snad už se to odšpuntovalo
První výhra je pro nás velkou úlevou, je to vidět i na hráčích, tak snad už se to odšpuntovalo a spadne z nás tíha vítězství. Trhové Sviny hrály i po vyloučení stejně, byly hodně zalezlý v bloku a v tom se přece jen ta mezera za jednoho hráče vyplní snáz. Pomohlo nám to až po prvním gólu, kdy domácí museli začít hrát dopředu a my už jsme tam měli spoustu volného prostoru. Utkání jsme měli pod kontrolou, ale první půli nám úplně chyběla finální třetina hřiště. Drželi jsme míč, ale bez šancí. Pak jsme trochu změnili rozestavení a hráče na určitých postech, což nám pomohlo. Po první brance už jsme zápas dohráli podle našich představ.