Search
Close this search box.

Branky: 31. Carda, 44. Hoch – 81. a 85. Souček, 25. Kortan, 36. F. Hadáček. Rozhodčí: Pečenka – Dimitrov, Leiš. DFA: Michal Urban. ŽK: 3–3 (Čapek, Hoch, J. Říský – J. Hadáček, F. Hadáček, Kotrba). Přihlíželo 75 diváků.
Osek: Pokorný – Carda, Hosnedl, Hoch, J. Říský, D. Říský, Zhyhora, Brabec, Černý (65. Zelenka), Matěj Čapek, Martin Čapek.
Milevsko: Michal Hejl – F. Hadáček (87. Kutil), Vakoč, Pich, Kotrba – Volf, Bártík (46. Süsmilich) – Kálal (69. Přibyl), Kortan, Souček (89. Baštýř) – J. Hadáček (92. Š. Peterka).

Hlavní trenér Tomáš Smrčina
Remíza by pro nás byla málo
V týdnu jsme se s kluky z realizáku věnovali předchozím zápasům Oseka a myslím, že jsme se na něj díky tomu dobře připravili. Věděli jsme, z čeho hrozí a jak přechází po zisku míče do rychlých brejků. Musím pochválit kluky v obraně, jak chytali akce hned v zárodku. Celkově jsme podali jeden z nejlepších výkonů v sezoně a domácí Osek jsme kombinačně přehrávali celý zápas. Dvakrát jsme vedli, ale soupeř nám vždycky srovnal po nějaké ojedinělé akci nebo standardce. To je bohužel trochu naše klasika. Ještě pár minut před koncem tedy byl stav vyrovnaný a musím se přiznat, že když jsem viděl ten zápas, říkal jsem si, že remíza by pro nás byla málo, zasloužili jsme si vyhrát. Nakonec se nám to i povedlo, když v závěru Ondra Souček dvakrát na konci akce zachoval chladnou hlavu a zkušeně proměnil. Jsme za něho rádi. Za to, co kluci předvedli, je musíme pochválit. Zase se ukázalo, že máme sílu hrát do poslední minuty a soupeře v závěru přetlačíme. Udělali jsme nějaké vynucené změny v sestavě, ale výkonově nám to sedlo.