Search
Close this search box.

Branky: 63. Radosta – 23. J. Hadáček. ŽK: 3–4 (Kubata, Průcha, Hromádka – Souček, Přibyl, Vakoč, Martin Hejl). Rozhodčí: Barva – Pečenka, Brych. Přihlíželo 80 diváků.

Třeboň: Flaška – Pánek, Zavadil (89. Meškan), Průcha (87. Širhal), Hromádka, Vrána, Kubata, Matoušek (88. Andres), Tůma, Bouška, Radosta.

Milevsko: Michal Hejl – Pich, Vakoč, Volf, Přibyl (77. Martin Hejl) – Bártík, Hušek (89. Neužil) – F. Hadáček (68. Süsmilich), Petřík (83. Baštýř), Souček (90. Kortan) – J. Hadáček.

Hodnocení Tomáše Smrčiny, trenéra Milevska: „Nakonec je bod spravedlivý a hrál se dobrý fotbal. Poločasy byly dost rozdílné. V prvním jsme předvedli asi nejlepší výkon jara. Domácí jsme jasně přehrávali a dali zasloužený gól. Nástup do druhé půle nám také vyšel, měli jsme tam další dobré momenty, ale postupně se obraz vyrovnával. Nakonec Třeboň vyrovnala, ale bod bereme. Náš gól dal Jarda Hadáček, už jedenáctý za tři zápasy, což je hodně unikátní. Ale je to i o hře týmu, jak mu šance připraví. Prokázali jsme si, že mezi nejlepší čtyřkou a námi není výrazný rozdíl, odehráli jsme s těmi týmy dobré zápasy. Jen nám občas scházely zkušenosti, abychom dotáhli k výhře i ty remízové zápasy. Věřím, že v příští sezoně už je dokážeme překlápět na naši stranu.“