Search
Close this search box.

MILEVSKO – Starší žáci Milevska v minulém kole vybouchli porážkou na hřišti posledních Prachatic, které do té doby neměly ani bod. Šanci na nápravu měli v sobotu proti sousedům ze středu tabulky – Lokomotivě České Budějovice. První poločas nabídl vyrovnaný a bojovný fotbal, kdy bylo šancí na obou stranách spíše poskrovnu. Po změně stran ale rozhodl hattrickem hostující kapitán Filip Klepsatel – 1:3. Naopak mladší žáci stejného soupeře rozstříleli 9:0 (4:0). Dorost hrál v sobotu ve Strakonicích, ale body odtud nepřivezl – starší padl 4:5 a mladší 2:5. V příštím kole mají dorostenci volno a žáci doma v neděli hostí Týn nad Vltavou – starší od 11.30 hodin a mladší od 13.30 hodin jako předzápas A týmu v krajském přeboru proti Třeboni.

Starší žáci: Milevsko / Sepekov – Lokomotiva ČB 1:3 (0:0). Branka Milevska: Novák.
Mladší žáci: Milevsko / Sepekov – Lokomotiva ČB 9:0 (4:0). Branky Milevska: Ferko 4, Klatovský 2, Kozák, Bílý, Němec.

Trenér st. žáků Ondra Jordán

Bohužel čím slabší soupeř tím je naše hra horší.Misto aby kluci ukázali že fotbal hrát umí, tak si nevěří špatně řeší situace a navíc ve stoprocentních šanci všechno řešíme obráceně…příští neděli nas čeká Týn nad Vltavou budeme se na něj připravovat jako kdyby měla přijet Sparta…

Trenér ml. žáků Michal Němec

Dnes se nám podařilo potvrdit body zvenku a to tím nejlepším způsobem. Přišla i první zasloužena domácí výhra a kluky musím pochválit za předvedený vykon. Krásné akce, krásné góly, krásné body.