Úspěšné kolo v kraji! Přípravky Milevska v součtu ani jednou neprohrály

MILEVSKO – Další dva zápasy sehráli mladší a starší přípravkáři FC ZVVZ Milevsko v neděli 17. dubna doma v rámci krajského přeboru, tentokrát dorazili do města vzduchotechniky mladí fotbalisté Meteoru Tábor a Veselí nad Lužnicí. Hrají se v každé kategorii vždy souběžně dva zápasy na dvou hřištích a výsledky se sčítají. V součtu Milevšťáci porazili Meteor Tábor i Veselí nad Lužnicí a do tabulky si tedy připsali plný počet bodů. Na jednotlivých hřištích A tým hlavního trenéra Jana Kozáka (převážně hráči ročníku narození 2011) porazili oba soupeře výrazným rozdílem a dál kráčí suverénně soutěží, béčko hlavního trenéra Michala Němce (převážně 2012) mělo pomalejší rozjezd a podlehlo na své polovině Meteoru Tábor, ale následně po výborném výkonu porazilo Veselí.

Mladší přípravkáři, o které se jako hlavní trenéři starají Jan Pultar a Pavel Hoferek, v součtu remizovali s Táborem (12:12) a v přestřelce o jediný gól porazili Veselí (16:15). Jarní nadstavba soutěže se hraje pod záštitou hvězdy jihočeského fotbalu Jiřího Kladrubského.

Starší přípravka A (2011): Meteor Tábor – Milevsko 1:12 (0:4).
Starší přípravka A (2011): Milevsko – Veselí nad Lužnicí 11:5 (7:2).
Starší přípravka B (2012): Meteor Tábor – Milevsko 10:3 (3:1).
Starší přípravka B (2012): Milevsko – Veselí nad Lužnicí 10:6 (4:5).
Mladší přípravka: Meteor Tábor – Milevsko 12:12 (6:6) – součet výsledků A+B.
Mladší přípravka: Milevsko – Veselí nad Lužnicí 16:15 (7:4) – součet výsledků A+B.

Starší přípravka B (2012): Meteor Tábor – Milevsko 10:3 (3:1).
Michal Němec, trenér Milevska: „První zápas kluci trošku prospali, to samé se nám stalo minulý týden. Než se rozkoukáme, tak prohráváme. Pak jsme se trošku zvedli, ale nakonec nás soupeř zaslouženě přejel.“

Starší přípravka B (2012): Milevsko – Veselí nad Lužnicí 10:6 (4:5).
Michal Němec, trenér Milevska: „Druhý zápas byl o něčem úplně jiném a šli jsme si za vítězstvím. Kluci sice dostali trochu smolné góly a prohrávali o tři góly, ale nakopli se, začali hrát úplně jinak a nakonec zápas zaslouženě otočili. Kluci si najednou začali věřit, byla to bomba. Měli obrovskou radost z každého gólu, úsměvy na tváři, tak to má být. S klukama to prožívám, vždycky to trochu odnesou hlasivky, ale jsem moc rád, že to chytlo i rodiče. Jsem takový typ, že chci, aby to děti hlavně bavilo, aby měly fajn partu a na fotbal se těšily. Zkrátka se snažíme přenášet do manšaftu pohodu a chuť do hry. Když budou hrát s hlavou dolů a bát se, nikdy to nebude ono. Chci, aby hráli stejně z zápase, jako na tréninku. Je samozřejmě hezké vyhrávat, ale na výsledky je ještě čas.“

St. přípravka A : Meteor Tábor 12:1
Rychle jsme šli do vedení 3:0. Pak se brankostroj na chvilku zasekl, ale naštěstí ne na dlouho. Skóre mohlo být na naší straně podstatně vyšší. Mrzí mne jen inkasovaný gól v závěru, který sebral výborně chytajícímu brankáři Šoulemu vychytanou nulu.

St. přípravka A : Veselí 11:4
Veselí podalo velmi dobrý výkon. Nicméně kluci potvrdili kvalitu ročníku 2011 plus dva 2012 a s přehledem vyhráli. Přes obavy se povedlo i počasí a tak z vesela můžeme zítra na pomlázku.