Search
Close this search box.

MILEVSKO – První přípravné zápasy dnes sehrály dorostenecké týmy FC ZVVZ Milevsko, které si na domácí umělku pozvaly účastníky Středočeského krajského přeboru dorostu MFK Dobříš. Milevští dorostenci jsou v přípravě tři týdny a trenéři byli s prvními zápasy celkem spokojeni, byť shodně těsně prohráli – starší 1:2 a mladší 2:4. Starší dorost přezimuje na třetím místě od konce s náskokem pěti bodů na poslední Lokomotivu České Budějovice. Pomoct ke klidné záchraně by měl i navrátilec z Písku brankář Jakub Trkovský, který se připravuje i s A týmem a zasáhl minulý týden do zápasu proti Milínu (2:4). Proti Dobříši odchytal první poločas. Další přípravné zápasy sehrají dorostenci v sobotu 24. února proti Táborsku (starší 10, mladší 12).

Starší dorost: FC ZVVZ Milevsko – MFK Dobříš 1:2
(1:1). Branka Milevska: Kodad.

Sestava Milevska: Trkovský – Dušek, Buriánek, Samec, Klatovský – Law, Hronek, Zvonař, Kaleja – Kodad, Veselý. Střídali Krahula, Jenšík, Novotný.

Mladší dorost: FC ZVVZ Milevsko – MFK Dobříš 2:4
(2:3). Branky Milevska: Kaleja, Hubáček.

Sestava Milevska: Krejčí – Krause, Šoule, Cihlář, Hanák – J. Němeček, Fořt, Trachta, Klicman – Hubáček, Kaleja. Střídali Silvestr, Klatovský, M. Němeček, Kripner.