Starší dorostenci Milevska proti lídrovi propadli ve vápnech

MILEVSKO – Šancí měli na dva zápasy, ale selhali v koncovce a ještě dělali individuální chyby v obraně. Starší dorostenci FC ZVVZ Milevsko, kteří se pohybují ve vyrovnaném středu tabulky, odehráli proti prvnímu SKP České Budějovice v poli vyrovnaný zápas. Rozhoduje se ale ve vápnech, kde Milevšťáci naopak totálně propadli a hlavně v defenzívě doslova darovali favoritovi několik branek na zlatém podnose – 1:7. Zápas mladších dorostenců sliboval vyrovnanou bitvu o druhé místo tabulky, nakonec získalo Milevsko jeden a SKP dva body po výhře na penalty 2:3. Ve vyrovnané špičce tabulky je aktuálně mladší dorost SKP druhý se 49 body, ale páté Milevsko má jen o tři body méně a reálně tak bude bojovat ve zbytku sezony o medailové příčky.

Starší dorost: Milevsko – SKP České Budějovice 1:7 (0:1). Branka Milevska: Martínek.
Mladší dorost: Milevsko – SKP České Budějovice 2:3 na pen. (1:2). Branky Milevska: Turek, A. Suchan.
Starší žáci: Malše Roudné – Milevsko 10:2 (5:1). Branky Milevska: Klimeš, Sedláček.
Mladší žáci: Malše Roudné – Milevsko 0:1 (0:1). Branka Milevska: Pavelka.

Starší dorost: Milevsko – SKP České Budějovice 1:7 (0:1). Branka Milevska: Martínek.
Hodnocení Martina Petra, trenéra Milevska: „Utkání se rozhodlo ve vápnech, protože když už se hosté dostali do naší šestnáctky, tak jsme jim tam snad pokaždé po velkých individuálních chybách našich nejzkušenějších hráčů darovali góly. Sami jsme šance proměnit nedokázali a hodně nás to mrzí, protože jsme možná ani sami netušili, že jich budeme mít proti tak kvalitnímu soupeři tolik. Výsledek neodpovídá průběhu hry, takový debakl jsme si určitě nezasloužili, kdybychom dali čtyři góly, nikdo by se tomu nemohl divit.“

FC ZVVZ Milevsko mladší dorost : SKP České Budějovice 2:2(1:2) prohra 2:3 po penaltách. góly FC Turek, Suchan. Prvních 15min jsme měl zbytečný respekt a 2x jsme inkasovali. I když jsme chtěli hrát opačně, nechali jsme zbytečně velké hřiště, nedostupovali jsme hráče a nehráli do těla. Po druhém gólů jsme přihodili rozestaveni, dostali jsme se do hry a začali jsme SKP přehrávat. Povedlo se nám snížit a vytvářet si šance. V průběhu druhé půle jsme si vytvořili min 5golovek ze kterých jsme využili jen jednu. Za to, co kluci předvedli druhou půli jsme si zasloužili vyhrát. Myslím, že předvedena hra měla z naší strany kvalitu a jsme spojeny, jak kluci dneska zápas zvládli. Škoda že jsme neměli větší klid v zakončení a nezvládli zápas za 3 body.

Roudné – FC ZVVZ Milevsko st. žáci 10:2 (4:1)
Dnešní hodnocení je zase hodně trpké. Vzhledem k postavení soupeře v tabulce se nedalo od nás asi nic moc čekat. My to víme a proto jsme klukům říkali, že nemusí mít ze soupeře tak obrovský strach. A tak kluci do zápasu nastoupili výborně bojovně a důsledkem toho bylo naše vedení 0:1. Bohužel ale soupeři darujeme první branku, následně druhou a pak ještě čtvrtou a už je zase po zápase. Za tohohle stavu už naše kluky zpět do zápasu dostat nedokážeme. Výsledek je jaký je ale že by nás Roudné nějak extra točilo se říct nedá. Přejeme si aby kluci s takovýmhle nasazením jako v prvním poločase odehráli zbývající zápasy, které jsou pro nás nesmírně důležité. Dnes chceme určitě pochválit Vitu Hroníka, který podal dobrý výkon po celý zápas.

Mladší žáci., Roudné -Milevsko-0:1(0:1).Dnes s výborným kapitánem a skvělým vůdcem Kripnerem jsme bohužel zvítězili jenom jedna nula …musím říct že tým šlapal na jedničku a bohužel Milan Ferko držel v neproměňování šanci Roudné nad vodou…ale kluci hráli výborně a ostatní co zůstali na fotbale ml. žáků to říkali že lepší tým jako kolektiv tam nehrál… cením si to obzvlášť protože proti nám šli nějaké blafy ohledně trénování atd… kluci ztrácí tři body na bednu v soutěži a to toho si víc vážím protože jsme tým a hrajeme za se Milevsko…