MILEVSKO – První poločas se nepovedl, ve druhém pokazila naděje na zvrat disciplína. Starší dorostenci FC ZVVZ Milevsko v sobotním utkání krajského přeboru proti favorizovanému Veselí nad Lužnicí, které je v tabulce druhé, prospali první polovinu zápasu. Vzhledem k převaze celku od Lužnice mohli být rádi, že inkasovali pouze z pokutového kopu Stropka ve 23. minutě. Do druhé půle vstoupili domácí lépe a konečně se také dostávali na dostřel soupeře. V 54. minutě ale svou nedisciplinovaností oslabil tým Dušek a za 20 minut jej do kabin následoval po druhé žluté také kapitán Zvonař. Tím se milevské naděje na zvrat smrskly na minimum. Ani hosté dlouho jakoby nevěděli, jak s velkou výhodou dvou hráčů navíc naložit a trápili se. Nakonec ale druhý gól přece jen dali a Průcha v 85. minutě definitivně rozhodl – 0:2.

Mladší dorostenci vyhráli první půli gólem Jiřího Arvaie 1:0. Hosté ale po změně stran dvěma góly rychle otočili stav, takže byli domácí rádi, že Arvai svou druhou brankou poslal zápas aspoň do penalt. V nich Veselí nad Lužnicí získalo druhý bonusový bod – 2:3 na penalty.