Search
Close this search box.

St. žáci přátelské utkání sobota 9.3.
ZVVZ-Protivín 2:1 (1:1) branky za domácí: Kyzour, Novák Marek
St. Žáci mají před sebou poslední tři týdny zimní přípravy do prvního mistrovského utkání v Třeboni, kde poslední březnový víkend odstartuje jarní část sezony.
Kluci kromě Vánoc a přelomu Nového roku nepřestali po podzimní části sezóny témeř trénovat. I tak mají stále dost práce aby se připravili na cíl, který jsme si stanovili.
Dnešní zkouškou byl kvalitní Protivín, který je ve společenství s FC Písek.
V prvním poločase se dostali do vedení domácí po rohovém kopu kdy propadnutý balón doklepaval Kyzour. Po chvíli na to předvedl soupeř rychlé přehrání kolmo z obrany až na útok a po nedohodnutí naší obrany vyrovnal na 1:1.
Na druhý poločas nastoupil do branky Ondřej Jordán, který mužstvo podržel a svůj výborný výkon potvrdil i skvěle chycenou penaltou. Nakonec se povedlo domácím vstřelit vítězný gól Markem Novákem, který tím ukazuje, že dokáže potrápit soupeře i v pozici útočníka. Zápas nám ukázal zase jisté věci na kterých potřebujeme stále pracovat.