St. přípravka Protivín : FC ZVVZ Milevsko 1:27,

St. přípravka A FC ZVVZ Milevsko 19:1,

St. přípravka B : ČK 4:9 : Český Krumlov 19:1,

St. přípravka A Třeboň : FC ZVVZ Milevsko 4:14

St. přípravka B – Třeboň 9:7

St. přípravka
Protivín : FC ZVVZ Milevsko 1:27
Před zápasem jsem měl schůzku s Mírou Strnadem, který na horké půdě v Protivíně minulý týden zvítězil. Jeho poznatky vč. postřehů dvougólového Martina Petra nám velmi pomohli. Po zápase se místním netočila hlava z místního vyhlášeného moku, ale z našeho výkonu. Teď nás v soutěži prověří Písek a ukáže nám, jak na to opravdu jsme.

St. přípravka A
FC ZVVZ Milevsko : Český Krumlov 19:1
Soupeř přijel pouze ve 12cti lidech na dvě hřiště a bylo to znát… Druhý poločas jsme ještě o pět minut po dohodě s trenérem zkrátili. Mrzí nás, že jedeme takovou dálku a odehrajeme, zapas pouze z povinnosti.

St. přípravka B : CK
4:9
Podařilo se nám zachytit začátek a dostali jsme se do vedení. První poločas skončil vyrovnaně 3:3 Bohužel nedáš dostaneš a soupeř získal náskok, na který jsme nedokázali odpovědět. Hratelný soupeř zaslouženě vyhrál.

St. přípravka A
Třeboň : FC ZVVZ Milevsko 4:14
Pořad stejná písnička. Otázka pouze skóre… Jediná kaňka jsou drobná zranění kluků-rozbitý nos, uražený zub a podvrklý kotník.

St. přípravka B – Třeboň 9:7
Do druhého zápasu jsme vlétli s chutí a bylo to vidět na skóre.
Podařilo se nám vystřílet nadějný náskok.
V druhém poločase jsme polevili a soupeř po našich chybách a po laciných gólech začal dohánět. Nakonec se nám podařilo udržet náskok a zvítězit.
Zadělali jsme si na drama.