Search
Close this search box.

Branky: 4., 10., 63. a 87. Hadáček, 32., 46. a 76. Petřík, 13. Souček, 19. Kortan. ŽK: 1–1 (Prokeš – Volf). Rozhodčí: Frček – Dunovský, Brych. DFA: Miroslav Grobár. Přihlíželo 40 diváků.
Rudolfov: Keřka – Tyrpák, Sládek, Prokeš, Peiger, Fischer, Boček (46. Hajný), Toman (46. Štolba), Novotný, Tlamsa, Pouzar.
Milevsko: Michal Hejl – Pich, Marvan, Volf, Přibyl (51. F. Hadáček) – Bártík (46. Martin Hejl), Hušek (64. Samec) – Kortan (50. Baštýř), Petřík, Souček (65. Law) – J. Hadáček.

Hodnocení trenéra Tomáše Smrčiny
Domácí jsme srazili výborným nástupem
Myslím, že jsme měli celý zápas jasně pod kontrolou. Dali jsme tři góly rychle v první čtvrthodině, které vyústily z naší výborné hry. Prvních 15–20 minut jsme měli vše pod kontrolou, dobře kombinovali a domácí jen běhali bez míče. Měli jsme dobré nasazení, kontrolu hry a přelévali to z jedné strany na druhou, dařily se nám i individuální akce jeden na jednoho ve finální třetině hřiště. Podobně vypadal celý zápas, až po šestém, sedmém gólu trochu upadaly taktické pokyny, každý si chtěl dát gól, tak jsme to museli trošku krotit, aby se nehrál úplný hurá fotbal. Podle mého jsme neměli výrazně víc šancí než jindy, ale byli jsme velmi produktivní a efektivní. Soupeř neměl nějak výrazně oslabenou sestavu, chyběl jim Šindelář, ale to tak mají pokaždé, stejně jako každý tým v kraji, že z toho občas někdo vypadne. My jsme je ale srazili tím výborným nástupem a asi sami viděli, jak výrazný je rozdíl v kvalitě kádrů, pak už se nezmohli na odpor. Pár šancí sice samozřejmě také měli, ale to spíš už z té naší lehkovážnosti.
Do zbytku sezony bychom určitě chtěli udržet páté místo, protože se na nás týmy pod námi trošku tlačily. Naším cílem je získat z posledních čtyř zápasů dvanáct bodů, na tom se nic nemění, chceme vyhrát každý zápas, ale uvidíme, jak v pohodě s tím budou soupeři.