Search
Close this search box.

SK Jankov – FC ZVVZ Milevsko 0:2 (0:1). Branky: 25. J. Hadáček, 92. V. Přibyl. Rozhodčí: Kollmann – Vican, Šťastný. DFA: Petr Přibyl. ŽK: 1–1 (Bohoněk – J. Hadáček). Přihlíželo 100 diváků.
Jankov: Komárek – Jirkovský, Košík, Votava, Lovička (76. Sklář), Kočer (46. Vokurka), Točík, Bohoněk, Beníšek (46. Borovska), Hüttner, Honner (46. Hütter).
Milevsko: Michal Hejl – Pich, Vakoč, Volf, Přibyl – Bártík (86. Süsmilich), Marvan – Souček (83. Martin Hejl), Hušek (76. Kálal), F. Hadáček (63. Kortan) – J. Hadáček (69. Petřík).

Hodnocení Tomáše Smrčiny, trenéra Milevska: „Oproti předcházejícím zápasům to v Jankově mělo slušné parametry. Utkání jsme měli pod kontrolou a hlavně v první půli jsme hráli dobře. Mohli jsme klidně třemi, čtyřmi góly rozhodnout, ale to se nám nepovedlo. Po přestávce jsme měli další šance a byli herně lepší, ale bylo to stále jen o gól, tak jsme se museli strachovat, abychom třeba neinkasovali z nějakého nákopu nebo ojedinělé standardky. Ale do ničeho jsme Jankov nepustili a v závěru přidali druhý gól.“