Search
Close this search box.

MILEVSKO – Deseti výhrami v řadě se postupně vyšplhali až na čtvrté místo krajského přeboru a míří ještě výš! Starší žáci FC ZVVZ Milevsko mají parádní formu, kterou potvrdili i v sobotu doma proti desátým Prachaticím. Svěřenci trenéra Ondřeje Jordána měli zápas proti evidentně méně fyzicky vyspělému soupeři jasně ve své režii, od prvních minut dominovali a o jedenácté výhře v řadě nebylo pochyb. Hráči si tak mohli vyzkoušet i pro sebe netradiční posty, hattrickem zazářil Zbyněk Kodad – 8:0. Stejným poměrem zvítězili také mladší žáci, nyní jedou žáci příští sobotu na budějovickou Lokomotivu (14 starší, 16 mladší).

Dorostenci mají o tomto víkendu volný los, pak je čeká v sobotu derby proti Písku B (10 starší, 12 mladší).

Starší žáci: Milevsko – Prachatice/Lhenice 8:0 (4:0). Branky: Kodad 3, Kripner 2, Janeček, Šoule, Kyzour.

Ondra Jordán – Dnešní zápas oproti minulým byl jeden z lehčích.Ale přes to jsme kluky nabádali k pozornosti a aby zápas nepodcenili…Na klukách bylo vidět že hrají proti slabšímu týmu a proto chtěl každý dát gól a chvilkama se na to nedalo díval a nic jim nevyčítám protože jsem byl stejný chrt a tu branku dát taky… povinné tři body jsou doma a šňůra se prodloužila na krásných 11 vítězstvích…

Mladší žáci: Milevsko – Prachatice/Lhenice 8:0 (3:0). Branky: Němec 3, Vrchota, Krištof, Brůžek, Šoule, Ferko.

Michal Němec – Po dlouhé době jsme odehráli klidné domácí utkání. První poločas jsme šli do vedení 3:0,ale s výkonem jsme úplně spokojeni nebyli. Dost často jsme zbytečně nakopávali míč a docházelo ke zbytečným ztrátám. Chtěli jsme hrát po zemi a kombinačně. To se nám podařilo až
v druhém poločase. Přidali jsme pár pěkných gólů a dařilo se nám držet míč na nasich kopačkách. Příští týden budeme chtít potvrdit na Loko CB ziskat 3body a navázat na dnešní výkon.