Search
Close this search box.

MILEVSKO – Po dvou porážkách v řadě měli starší žáci FC ZVVZ Milevsko jasný úkol – vrátit se proti poslednímu Týnu nad Vltavou na vítěznou vlnu! To se jim dnes povedlo, když zatím nejslabšího soupeře v sezoně jasně přehrávali a pěti góly de facto rozhodli hned v první půli. Výjimečně v poli si proti tomuto soupeři zahrála jinak opora mužstva mezi tyčemi – brankář Marek Novák. Dalším pozitivem mimo návratu na vítěznou vlnu je, že se pod sedm branek podepsalo sedm různých střelců. Mladší žáci stejnému soupeři podlehli 1:2 a dorostenecké týmy měly o uplynulém víkendu volno. Příští sobotu hostí silný Písek B, který se chce po roce vrátit zpátky do divize.

Starší žáci: Milevsko / Sepekov – Týn nad Vltavou 7:1 (5:1). Branky Milevska: Kyzour, Kodad, Hubáček, Kripner, Janeček, Koudelka, Šoule.
Hodnocení Ondřeje Jordána, trenéra Milevska: „Měli jsme teď čtyři zápasy, ze kterých jsme chtěli dvanáct bodů a máme jenom tyhle tři. Prohráli jsme třeba se slaboučkými Prachaticemi. S tím spokojeni rozhodně nejsme, ale je to za námi a jsme rádi, že jsme porazili Týn. Kluci si proti papírově slabšímu soupeři chtěli zahrát víc fotbal, nahrávat si po zemi. Úplně se nám to nedařilo, výkon mohl být lepší, ale máme tři body. Dali jsme dost gólů a kluci to pěkně oslavili, takže se to povedlo.“

Mladší žáci
Milevsko – Týn nad Vltavou 1:2 (0:0)
Chtěli jsme protáhnout vítěznou sérii,ale to se nám bohužel nepodarilo.
Klukům nemáme ani moc co vytknout. Plnili co po nich chceme. Snad az na individuální selhání….
Kluci soupeře přehráli a myslím,že jsme hráli i líbivý fotbal.. Bohuzel soupeř proměnil v závěru utkání ojedinělý brejk😔
Opět kluci dokázali,že umí hrát a přehrát týmy z horních příček tabulky. V neděli se pokusíme okrást o body Český Krumlov.