Rodinný souboj Doubkových vyhrál nejmladší Filip

MILEVSKO – Poslední přípravný zápas před startem jarní části v sobotu sehráli na milevské umělé trávě domácí starší dorostenci a muži ze Sepekova, které vede od zimy trenér milevské přípravky Ondřej Jordán. Další pikantností utkání byli čtyři Doubkové na hrací ploše, kteří se takhle pohromadě utkali vůbec poprvé. Nejmladší Filip, který hraje v Milevsku za dorost, nastoupil proti bratrům Jiřímu s Vojtěchem a bratranci Michalovi. Ti všichni bojují za sepekovské muže. „Dneska tu bylo fakt předoubkováno,“ smál se po utkání trenér staršího dorostu František Kotrba. Zápas dvou rozdílných poločasů nakonec vyhráli starší dorostenci s Filipem Doubkem v sestavě, kteří si v první půli vypracovali díky brankám Sedláčka dvougólový náskok a chvilku po přestávce vedli už 3:0, když se prosadil i Květ. Poslední půlhodina ale patřila Sepekovu. Dvěma góly snížil střelec Tupý a v poslední minutě měl na noze dokonce vyrovnání, ale jeho parádní ránu z dálky vytáhl neméně povedeným zákrokem milevský brankář Hron – 3:2.

FC ZVVZ Milevsko starší dorost – TJ Sokol Sepekov A 3:2 (2:0). Branky: Sedláček 2, Květ – Tupý 2.

Milevsko – st. dorost: Hron – Pecka, Voj. Charypar, Bulín, Š. Komárek – Květ, Reiniš, Pěchota, F. Doubek – Jakeš, Sedláček. Střídali Bártík a A. Kotrba.

Sepekov A: M. Doubek – V. Doubek, L. Hadáček, Baloun, Palus – J. Bolek, Kašpar, M. Kosobud, L. Koutník – Tupý, Hlavín. Střídali Mašek, J. Doubek, M. Koutník, M. Kotrba a Brůžek.