Rezervu v domácí derniéře potupil čtyřmi góly Jan Beneš

MILEVSKO – Naposledy v letošní neúspěšné sezoně, která končí sestupem do nejnižší krajské soutěže, se představila milevská rezerva na domácím hřišti uplynulou neděli proti Dačicím. Ani jednomu manšaftu už o nic nešlo, což se projevilo zejména na lehkovážném až laxním přístupu obou obranných řad. Nakonec se tak urodil desetigólový výsledek, kdy Milevsko B doma nasázelo čtyři branky, a přesto ze zápasu odcházelo s porážkou 4:6. Hned čtyři takřka identické góly zaznamenal nejlepší hráč na hřišti – vzrůstem nevysoký, ale fotbalovými schopnostmi velmi obdařený útočník Dačic Jan Beneš, který se výborně pohyboval na ofsajdové lajně a své šance zakončoval s naprostým přehledem.

FC ZVVZ Milevsko B – TJ Centropen Dačice 4:6 (2:3). Branky: 13. Paták, 16. Kutil, 46. Pinc, 64. Římanek – 18., 38., 40. a 68. Beneš, 53. Šimánek, 72. Točík. Rozhodčí: Macko – Brom, Tůma. Bez karet. Přihlíželo 45 diváků.
Milevsko B: Mára – F. Milaberský (65. Mácha), M. Novotný, Masopust, Martin Hejl – P. Novotný (78. O. Dvořák), Pinc, Sedlák, Římanek – Kutil (38. Šťastný), Paták (58. Jakeš).
Dačice: Zejda – Beníček (58. Máša), Chyška, Nováček, Hric (76. Křivánek) – Diviš (84. Distel), Točík, Votava, Šimánek – Beneš, Dedič.