Search
Close this search box.

ROUDNÉ – S cílem jednoznačně napravit domácí výbuch s posledním Jankovem (2:4) zajížděli fotbalisté Milevska naopak na horkou půdu týmu z opačného pólu tabulky. Malše Roudné po postupu z I. A třídy prožívá podzimní euforii a do zápasu šlo jako první a zdaleka nejofenzivnější tým krajské soutěže. Až vzduchotechnici jim ale střeleckou slinu přibrzdili. Přestože strávili svěřenci trenéra Tomáše Smrčiny celý druhý poločas v početním oslabení, dokázali udržet ofenzívu Malšanů na uzdě a vezou si domů cenný bod za remízu 1:1. Vedení vystřelil Milevsku Jan Marvan, domácí dali jediný gól do šatny Kadlecem z penalty právě po červeném zásahu Kotrby rukou na brankové čáře.

Aktuálně mají fotbalisté Milevska po pěti odehraných zápasech na svém kontě osm bodů a jsou na sedmé příčce tabulky. Další kolo sehrají v neděli 17. září doma v okresním derby proti Protivínu (16.30). Roudné jede do Rudolfova (sobota, 16.30).

TJ Malše Roudné – FC ZVVZ Milevsko 1:1

(1:1). Branky: 42. Kadlec (pen.) – 27. Marvan. Rozhodčí: Kaštánek – Smola, Pravda. ŽK: 4–1 (Míka, Kadlec, Malý, Vogl – Volf). ČK: 0–1 (42. Kotrba). Přihlíželo 200 diváků.

Malše Roudné: Havlíček – Vogl, Wohlgemuth, Cepák, Míka, Kadlec, Šrámek, Zachař, Zíka (10. Malý), Vlk (59. Benda), Navrátil (72. Holý).

Milevsko: Michal Hejl – Pich, Vakoč, Marvan, Kotrba – Volf – F. Hadáček (81. Martin Hejl), Bártík (46. O. Kosobud), Souček (73. Sedláček, 90. Imbr), Kálal (82. Süsmilich) – Kortan.

Trenér Milevska Tomáš Smrčina
Klobouk dolů před kluky
V průběhu týdne jsme viděli zápasy Roudného, v čem jsou nebezpeční a tomu jsme upravili tréninkový plán. Chtěli jsme mít silnější střed zálohy a s ohledem na rychlé kraje Roudného mít možnost zajišťovat naše beky od defenzivních záložníků. Poslední zápasy nebyla naše hra směrem dozadu moc kvalitní, proto jsme chtěli hrát v bloku až od půlky a čekat na rychlé brejky nebo standardní situace. To se nám v první půli dařilo, ale je pravda, že jsme občas byli v hlubokém bloku tím, že jsme chtěli od našich beků větší zajištění stoperů. Dostali jsme se do vedení, ale před poločasem jsme inkasovali z penalty včetně červené karty. Klobouk dolů před kluky, jak dokázali zvládnout zápas v deseti, neodešli fyzicky a i v oslabení jsme měli tři dobré šance na gól. Po zápase s Jankovem jsme měli v pátek delší video a je pravda, že někteří už v půl deváté zívali, ale možná i díky tomu vezeme z Roudného bod.