První body! Milevsko B oprášilo vítězný pokřik

MILEVSKO – Konečně se dočkali! Po dvanácti soutěžních porážkách v řadě (tři na konci minulé sezony, devět v letošní) fotbalisté Milevska B získali kýžené body a konečně smazali z tabulky nulu. V bláznivém nedělním utkání 11. kola béčkové skupiny I. A třídy proti Nemanicím vedli svěřenci trenéra Františka Doubka po hattricku Šimona Kutila na začátku druhé půle už 3:0, ale pak udělali několik zbytečných chyb v obraně a Nemanice dokázaly dvakrát snížit na rozdíl jediné branky (2:3 a 3:4). V obou případech však hned vzápětí odpověděl střídající milevský útočník Josef Jakeš, který čekal až do dnešního utkání na svou první trefu v sezoně a proti Nemanicím skóroval hned dvakrát během 23 minut na hřišti – 5:3.

Z premiérové výhry měli fotbalisté milevského béčka obrovskou radost a konečně mohli v kabině oprášit vítězný pokřik, jehož slova už ale někteří z nich zapomněli, vždyť také vyhráli poprvé od 26. května, kdy v utkání 23. kola loňské sezony porazili Planou nad Lužnicí 4:2.

FC ZVVZ Milevsko B – SK Nemanice 5:3 (2:0). Branky: 9., 44. a 51. Kutil, 74. a 85. Jakeš – 54. a 72. M. Novotný, 76. Rein. Rozhodčí: Brych – Toucha, Žurek. DFA: Josef Vrzal. ŽK: 1–1 (O. Dvořák – Rein). Přihlíželo 30 diváků.
Milevsko B: Vanýsek – O. Dvořák (79. F. Milaberský), Mácha, Masopust, Hrubec – Alexa, Pinc, Kálal, Římanek – Kutil, Šťastný (67. Jakeš).
Nemanice: Polomčák – Hucek, Lukáš, Benkovský, Dubský – Kisvetr, Sulek, Rein, Bašta – Novotný, Čapek.