Pro Milevsko zlatý bod! Želeč spálila nemožné

MILEVSKO – Remíza s příchutí vítězství. Fotbalisté Milevska uhráli v posledním domácím utkání podzimní části cennou remízu 1:1 s Želčí, když obě branky padly v závěru první půle. Zraněními zužovaní vzduchotechnici, kterým po prohře na hřišti posledního Protivína vypadli ze sestavy další dva hráči (Maršík a Vakoč), se po přestávce de facto jen bránili, co jim síly stačily, a v momentální situaci ještě byli za bod rádi. Naopak hosté z Želče odjížděli domů zklamaní, protože si ve druhém poločase vytvořili hned několik tutových příležitostí, ale gólman Dvořák už zůstal nepřekonán. V největších šancích Brůžek hlavičkoval do tyče a Švece vychytal právě Dvořák.

V zápase dvou sousedů v tabulce se tak body dělily. Milevšťáci zajíždějí v posledním podzimním kole do hlubockého podzámčí, tamní fotbalisté naposledy prohráli v Čimelicích vysoko 0:4.

FC ZVVZ Milevsko – TJ Sokol Želeč 1:1 (1:1). Branky: 40. Barda – 43. Pavličko. Rozhodčí: Macko – Peterka, Kotalík. DFA: Vladimír Eibl. ŽK: 1–1 (Kálal – Sokolt). Přihlíželo 80 diváků.

Milevsko: Dvořák – Martin Hejl, J. Kosobud, Petr, M. Málek – Kálal, Marvan, Barda (84. Reiniš), P. Novotný – Sedlák, Paták (70. Jakeš).
Želeč: Blažek – Holub, O. Kosobud, Pavličko – Fiala, Švec, Kukučka (46. Barteska), Rabiňák, Prokeš – Sokolt (80. Šindelář), Brůžek.