Milevsko v Kovářově potrápilo třetiligovou Čížovou

 KOVÁŘOV – Své druhé přípravné utkání v letní přestávce sehráli fotbalisté Milevska netradičně na neutrální půdě v Kovářově, kde vyzvali nováčka České fotbalové ligy Čížovou. Kvalitativní rozdíl dvou soutěží Milevští svou bojovností a organizovanou hrou vymazali, využili mezer v čížovské obraně a vysoce favorizovaného soupeře pořádně potrápili. Hosté z vesničky u Písku, za kterou nastupují i ostřílení fotbaloví harcovníci jako exreprezentant Petr Janda, si sice vytvořili díky své individuální kvalitě náskok 4:1, ale v závěru hráli hodně nedůsledně a pykali. Milevští dvěma góly snížili na konečných 3:4 a to ještě po přestávce třikrát orazítkovali brankovou konstrukci. Břevno i tyč nastřelil Jakub Pinc, takže se není čemu divit, že si svůj gól na 3:4 po dvou předchozích nezdarech náležitě užil, do tyče pálil také Lukáš Sedlák. Účastník krajského přeboru tak ukázal trenérům Čížové, že mají do začátku třetí nejvyšší soutěže na čem pracovat.
FC ZVVZ Milevsko – TJ Sokol Čížová 3:4 (0:2). Branky: 64. M. Málek, 73. P. Dvořák, 89. Pinc – 33. L. Dvořák, 45. Janda (pen.), 55. Vávra, 69. Janoch. Rozhodčí: Němec. Přihlíželo 40 diváků.
Sestava Milevska: Šmitmajer – M. Novotný, Vakoč, J. Kosobud, P. Novotný – Marvan, Petr – Sedlák, Koutník, Alexa – P. Dvořák. Střídali M. Málek, Barda, Paták a Pinc.