MILEVSKO – Fotbalisté Milevska A v sobotu sehráli na domácí umělé trávě přípravné utkání dvou zcela rozdílných poločasů a připsali si první výhru letošní zimy. Na úkor nováčka krajské I. A třídy Meteoru Tábor sice byli herně lepší už v první polovině střetnutí, ale vinou mnoha nepřesností a nedostatku pohybu vstřelili na první pohled slabšímu soupeři jen jeden gól. Po pěkném centru Tomáše Vakoče dorazil svou hlavičku mladý útočník Jan Marvan (1997) – 1:0. Po přestávce, kdy poslal trenér Miroslav Strnad do hry dokonce dva dorostence Dominika Reiniše (1999) a Adama Hrubce (2000), už to ale byla paradoxně mnohem hezčí podívaná. Vzduchotechnici výrazně zlepšili svou kombinaci a začali svého soupeře ještě výrazněji přehrávat. Z toho pramenily další tři góly v táborské síti. Na 2:0 zvýšil hned po svém nástupu právě zmíněný Reiniš a byl to jeho první zásah v dospělé kategorii – v zakončení vůbec nezmatkoval a počínal si jako ostřílený mazák. Na 3:0 pak zvyšoval Petr Dvořák po pěkné kombinaci s Jakubem Bardou a poslední gól zápasu vstřelil tentokrát povedeným lobem opět Reiniš – 4:0.

FC ZVVZ Milevsko – FK Meteor Tábor 4:0 (1:0). Branky: Reiniš 2, Marvan, Petr Dvořák. Rozhodčí: Ťupa. Přihlíželo 30 diváků.

Sestava Milevska: Pavel Dvořák – M. Novotný, Vakoč, J. Kosobud, P. Novotný – Paták, Barda, J. Komárek, P. Komárek – Marvan, Petr Dvořák. Střídali Hrubec, Pinc, Reiniš a Sedlák.

Zdroj: jcted.cz