Novým předsedou milevského fotbalu se stal Jiří Jordán

MILEVSKO – To, o čem už se v zákulisí pár měsíců šuškalo, se na pondělní Valné hromadě FC ZVVZ Milevsko v bufetu u Pávcových naplnilo. Po deseti letech proběhla změna v čele klubu, kde Miloslava Skalického po připravovaných změnách nahradil jednohlasným hlasováním nový předseda Jiří Jordán, který je od zimy také trenérem starších žáků, místopředsedou se stal rovněž bez námitek Radek Trkovský. Tato dvojice má momentálně podle stanov 30 dní na doplnění jedenáctičlenného zejména omlazeného výkonného výboru. Základ o sedmi lidech už je daný, kromě vedoucí dvojice jsou u veškerých jednání také Marijan Miklavčič, Lukáš Pávec, Jaroslav Smrt, Jaroslav Peták a Miroslav Strnad.

Jak prozradil nový předseda, zbývající místa budou nabídnuta mimo jiné i členům dnes už bývalého vedení. Ostatně minimálně Miloslav Skalický a sekretář Jaroslav Šindelář budou pomáhat a postupně předávat agendu ještě minimálně na jaře do konce aktuální fotbalové sezony. Z osobních důvodů skončil rovněž dosavadní místopředseda Rudolf Milaberský.

Není to revoluce, nahradí nás lidé, kterým důvěřujeme

Ve vedení klubu působil celkem 14 let – čtyři jako místopředseda a deset jako předseda. Nyní se Miloslav Skalický s vedením klubu oficiálně loučí. Minimálně během jarní části fotbalové sezony ale bude pomáhat novému vedení s předáváním kontaktů, zkušeností i agendy.