Mladší žáci v posledním kole uhájili druhou příčku

MILEVSKO – Aktuální ročník krajského přeboru zakončili starší a mladší žáci FC ZVVZ Milevsko domácími duely proti Čtyřem Dvorům. Starší žáci, kteří se pohybovali v horším středu tabulky, už de facto o nic nehráli a mohli si zápas užít, naopak mladší žáci bojovali na dálku se Strakonicemi o konečné stříbro. Na rozlučku s končícím realizačním týmem Jiří Stejskal – Radek Trkovský nakonec s přehledem druhé místo uhájili a postarali se tak o další krásné umístění pro milevskou fotbalovou mládež. Soupeře z Českých Budějovic domácí vzduchotechnici rozstříleli 8:1. Radovali se nakonec i starší žáci. Svěřenci loučícího se Martina Petáka a Dominika Reiniše navázali na poslední výkony a zvítězili 5:2. Sezonu tak zakončili na devátém místě.

Starší žáci: FC ZVVZ Milevsko – SK Čtyři Dvory 5:2 (3:1). Branky: 7. Baštýř, 23. Peterka, 24. Šplíchal, 56. Popuša, 61. Samec – 5. Klimeš, 37. Lucinschi.

Mladší žáci: FC ZVVZ Milevsko – SK Čtyři Dvory 8:1 (5:0). Branky: 10., 16. a 53. Pokorný, 4. a 43. Hronek, 23. a 40. Šimák, 29. Trkovský (pen.) – 32. Balog.