Mladší dorost Milevska na úvod přípravy porazil Písek U15

MILEVSKO – První přípravné utkání sehráli mladší dorostenci FC ZVVZ Milevsko v sobotu na domácí umělé trávě proti patnáctce FC Písek. Proti sobě se postavili dva trenéři, kteří to znají i na druhé straně barikády – dnes písecký kouč Karel Syrovátka pamatuje časy na střídačce milevského áčka tehdy ještě v divizi a Tomáš Smrčina zase působil i u písecké mládeže. Na těžkém terénu přimrzlé umělé trávy nakonec starší hráči Milevska využili lepších fyzických dispozic a dokázali utkání vyhrát 4:2. V závěru přibylo i tvrdších a nebezpečných zákroků, které často pramenily i ze zmíněného kluzkého terénu. Nakonec se ale vše obešlo bez vážnějších zranění, což je v momentální fázi přípravy nejdůležitější.

Protože mají mladší dorostenci Milevska hodně dlouhou přípravu, tak zápasy v ní budou hrát ob týden. Další je čeká v sobotu 11. února na hřišti Sezimova Ústí (16).

FC ZVVZ Milevsko (ml. dorost) – FC Písek (U15) 4:2

(3:2). Branky Milevska: Kaleja 2, Hubáček, Turek. Rozhodčí: Černý. Přihlíželo 20 diváků.

Sestava Milevska: Krejčí – Klatovský, Hadáček, Peterka, Vrchota – Turek, Zvonař – Novotný, Hronek, Kodad – Kaleja. Střídali Hubáček, Zahradník a Kříž.