Mládež o víkendu

Starší dorost: Prachatice+Bavorov : Milevsko+Sepekov 5:1
Utkání se mi nehodnotí dobře jelikož první obrovskou příležitost jsme měli my ale bohužel jsme ji neproměnili.. A následně jsme dostali gól na 1-0 my.. V první půli nám nefungovala obrna a dělali jsme spousty zbytečných chyb a góly jsme soupeři darovali.. Potkali jsme se s kvalitním týmem který bude patřit na špici KP ale určitě si nemyslím že by výsledek odpovídal dění na hřišti i když domácí ukázaly velkou kvalitu.. Musíme se z chyb poučit a doma se porvat o body hned v dalším utkání…

Mladší dorost: Prachatice+Bavorov : Milevsko+Sepekov 6:0(3:0) Od začátku zápasu bylo vidět, jak jsou domácí kvalitní. Po celý zápas dominovali v držení míče a rychlosti. Nám se nedařilo kombinovat, na každou přihrávku čekáme a to na takové soupeře nestačí. Naše rozehrávka je hrozně pomalá, na míči moc dlouho stojíme a pak se dostaneme pod tlak. Zápas nám ukázal, kde musíme přidat.. Bylo tam pár světlých momentů v bránění nebo fungování obranné čtveřice, ale musíme ještě hodně přidat..

Milevsko – Meteor Tábor 8:2
Zasloužená výhra.
Kluci přehráli soupeře a zaslouženě jsme zvítězili i výsledek hovoří jasně.
2.zapas jsme nastoupili proti velmi kvalitnímu soupeři FC Táborsko.
Sice jsme prohráli 6:0,ale výsledek tomu neodpovídal a kluci si zasloužili vstřelit branku, jenže proti tomu byl hostující brankář, který předvedl opravdu neskutečné zákroky a podržel svůj tým. Kluci zápas odmakali, odbojovali ve slušném tempu a vytvořili si spoustu spoustu golových šancí. Dnes musím kluky taky pochválit, jen tak dál….

Dnes jsme nastoupily ve skoro maximální sestavě, v prvním zápase proti meteoru Tábor a přes veškerou snahu kluků a děvčat při prvním zápase 5+1 jsme prohráli 5:3.Ve druhém zápase jsme nastoupili proti Táborsku, kde všichni podali maximální výkon a zápas skončil
remízou 4:4 při námi neproměněných několika šancích. Kluky a holky je třeba pochválit za předvedený výkon po přechodu na hru 5+1 na který si teprve zvykají.

Jak jsem již avizoval pro mladší přípravku to bude těžká sezóna A to se potvrdilo. Musíme se s tím poprat. Bohužel nemáme k dispozici ročník 2014 a tak hrajeme proti staršímu ročníku s 2015. Budeme rádi pokud složíme dvě mužstva a nastoupíme. Nicméně musím kluky pochválit. I přes vysoké porážky (výsledky se s čítají) bojovali. A toho si ceníme nejvíce. Bude to složité a náročné. Naším cílem bude, kluky u fotbalu udržet a povzbuzovat. Meteor Tábor – Milevsko 21:4, Táborsko – Milevsko 31:5.