Mistři! Starší dorostenci Milevska s předstihem ovládli krajský přebor

MILEVSKO – Je hotovo! Fotbalisté staršího dorostu FC ZVVZ Milevsko slaví s předstihem tří kol před koncem soutěže titul krajských přeborníků. K zisku prvenství jim stačil po poslední výhře s Prachaticemi jediný bod, který vybojovali hned tuto sobotu doma se společenstvím Lomnice a Ševětína. Ani bod nezískali svěřenci trenéra Radka Fialy za celou sezonu pouze jednou a s devátou Lomnicí si takové zaváhání snad ani nepřipouštěli. Samotný zápas byl od začátku jasnou záležitostí namotivovaných Milevšťáků, kteří tak mohli slavit krajský titul de facto už o poločasové přestávce, na kterou šli za stavu 4:0. Po změně stran pak přidali dalších pět branek a oslavy mohly propuknout naplno.

tarší dorost: FC ZVVZ Milevsko – TJ Lomnice 9:0 (4:0). Branky: 22., 42. a 88. Štemberk, 7. a 69. Čunát, 71. a 78. Kahoun, 34. Sedláček, 86. Bulín.
Sestava Milevska: Neužil – Voj. Charypar, Bulín, F. Doubek, Keřka – Bártík, Čunát, Souček, Kahoun – Štemberk, Sedláček. Střídali Bartůněk, V. Květ a Král.

Vítězstvím v krajském přeboru staršího dorostu získávají Milevšťáci právo postupu do divize pro starší i mladší dorost. Zatím není definitivně rozhodnuto, ale zdá se, že s největší pravděpodobností tuto příležitost nevyužijí.