Milevští žáci přehráli Vimperk. Starší nasázeli sedm branek

MILEVSKO – První červnová neděle přinesla na milevském letním stadionu opravdu zajímavou podívanou. V rámci 24. kola krajského přeboru žáků totiž do města vzduchotechniky zavítal šumavský Vimperk a bylo se na co koukat. Už ve dvanácté minutě totiž domácí starší žáci vedli o pět branek, když se postupně trefili Mácha, Popuša, Hubáček, Baštýř a Šplíchal – 5:0. Jenže od té doby Milevšťáci přestali hrát a rázem přišel tvrdý direkt. Šumavan se vzchopil, nasázel do poločasu rychlé tři branky a bylo opět o co hrát. Druhá pětatřicetiminutovka nabídla drama, které podpořila rychlá branka hostů – 5:4. Deset minut před koncem ovšem přidal svůj druhý gól v utkání Šplíchal, na jehož trefu navázal rovněž dvougólový Baštýř, takže domácí výhru nakonec přece jen uhájili – 7:4.

Podobné drama nabídlo i utkání milevských mladších žáků, kteří napravili špatný začátek a duel s Vimperkem úspěšně otočili – 5:3.

Starší žáci: FC ZVVZ Milevsko – TJ Šumavan Vimperk 7:4 (5:3). Branky: 2. Mácha, 3. Popuša, 4. Hubáček, 7. Baštýř, 12. Šplíchal, 61. Šplíchal, 67. Baštýř – 16. Paletář, 21. Kecskés, 25. Paletář, 37. Chvosta.
Mladší žáci: FC ZVVZ Milevsko – TJ Šumavan Vimperk 5:3 (4:2). Branky: 10. Zvonař, 17. Pokorný, 22. Vrchota, 25. Vrchota, 32. Zvonař – 3. Sedláček, 18. Sedláček, 45. Sedláček.