Milevští starší žáci si připsali velmi cenný skalp druhé Kaplice

MILEVSKO – Starší žáci FC ZVVZ Milevsko zažívají úvod jara jako na houpačce! Doma si před dvěma týdny připsali jasnou výhru po vynikajícím výkonu s Blatnou (7:0), venku naopak dvakrát vysoko prohráli. Cíl pro sobotní zápas 17. kola byl tedy jasný, navázat na utkání s Blatnou a ze druhého domácího duelu v kalendářním roce si opět odnést plný počet bodů. A přestože stál svěřencům trenérské dvojice Martin Peták – Dominik Reiniš v cestě přetěžký soupeř v podobě druhé Kaplice, podařilo se! Vzduchotechnici svého soupeře porazili i podruhé v sezoně, když na podzim vyhráli na jeho hřišti dokonce 4:0, a opět potvrdili, že proti silnějším soupeřům se jim hraje o poznání lépe.

Vítězství 2:1 zařídil už v první půli dvěma góly útočník Vojtěch Baštýř, favorit jen snížil v předposlední minutě, ale domácí už si v závěru cenné vítězství vzít nenechali. Na vlastním hřišti jsou tak v novém roce stále stoprocentní, naopak nulovou venkovní bilanci se pokusí zlomit hned příští neděli v Krumlově.

Starší žáci: FC ZVVZ Milevsko – FK Spartak Kaplice 2:1 (2:0). Branky: 7. a 17. Baštýř – 69. Řídel.
Sestava Milevska: Bejšák, Masáček – Buriánek, Říha, Miklavčič, Žák, Popuša, Baštýř, L. Mára, J. Šplíchal, O. Peták, Peterka, Mácha, Martínek, Samec, Hubáček (hokejové střídání).