Milevští mladší dorostenci deklasovali Vodňany a jsou poslední krok od krajského titulu

MILEVSKO – Povinné a hlavně očekávané vítězství si v neděli připsali fotbalisté mladšího dorostu FC ZVVZ Milevsko doma proti předposledním Vodňanům. Lídr tabulky se pro letošní sezonu rozloučil se svými fanoušky drtivým vítězstvím dvouciferným rozdílem – 11:1. Nejpilnějším střelcem byl čtyřgólový Adam Kotrba, syn trenéra staršího dorostu Františka Kotrby. Čestný gól Vodňanských sice nic neřešil, protože padl až za dávno rozhodnutého stavu 9:0, ale stál za to. Hostující Krejčí se v 72. minutě opřel do míče hned po rozehrávce na polovině hřiště a z půlky překvapil nepozorného gólmana domácích. I přes menší ztrátu koncentrace jsou ale Milevšťáci po exhibiční výhře poslední krok od prvenství v letošním ročníku krajského přeboru. Svěřencům trenéra Petra Petáka stačí příští sobotu zvítězit na hřišti dvanáctého Hradiště.

Mladší dorost: Milevsko – Vodňany/Dříteň 11:1 (4:0). Branky: A. Kotrba 4, Dvořák 3, Bartůněk, Neužil, Mazur, vlastní (Záruba).

Stoprocentní bilanci milevského dorostu potvrdila také starší věková kategorie, která stejného soupeře porazila 3:0. Žáci sehráli na trávníku Roudného poslední zápasy letošního ročníku – starší, kteří padli 3:7, skončili v konečné tabulce krajského přeboru desátí a mladší třetí. Ti sezonu završili vítězstvím 14:0.

Starší dorost: Milevsko – Vodňany/Dříteň 3:0 (1:0). Branky: Sedláček 2, Süsmilich.