Milevští mladíci remizovali s lídrem táborského okresu

MILEVSKO – Ve druhém přípravném utkání přivítala milevská rezerva (I. B třída, sk. C) v sobotu 29. února na domácí umělé trávě Jistebnici. Ta se pod vedením v Milevsku dobře známých fotbalistů a trenérů Michala Sokolta a Jana Švece snaží o návrat do krajské soutěže a zatím je na dobré cestě, když po podzimu vede okresní přebor Táborska. Pro mladíky z Milevska, vedené koučem Radkem Fialou, tak byl fotbalově hrající soupeř z vedlejšího okresu dobrou prověrkou. Vyrovnané utkání nakonec skončilo spravedlivou plichtou – 3:3. V první půli se vzduchotechnici dvakrát ujali vedení, když se prosadil nejprve kapitán Šimon Kutil a poté po rohu Václav Mácha, ale hosté v obou případech bleskově srovnali na 1:1, respektive 2:2.

Po změně stran se poprvé dokonce ujali vedení, ale na konečných 3:3 šťastně srovnal Vojtěch Květ. Milevský záložník napálil odražený míč bez přípravy zpoza vápna směrem na bránu a jeho relativně slabý pokus kiksem propustil jistebnický gólman k údivu všech za svá záda.

FC ZVVZ Milevsko B – 1. FC Jistebnice 3:3 (2:2). Branky: Kutil, Mácha, Květ. Rozhodčí: Ťupa. ŽK: 1–0 (Š. Komárek). Přihlíželo 30 diváků.

Sestava Milevska: Hron – Charypar, Mácha, Bulín, Š. Komárek – Jakeš, F. Milaberský, Süsmilich, Květ – Kutil, Sedláček. Střídali Šípek – Čunát a Pich.