Milevští dorostenci po změně stran generálku jasně ovládli

MILEVSKO – Zajímavá, leč v posledních přípravách tradiční konfrontace mládežnického fotbalu s dospělým se uskutečnila v sobotu kolem poledne na milevské umělé trávě. V generálce přivítali milevští starší dorostenci, lídři krajského přeboru ve své kategorii, dospělé mužstvo ze Sepekova (I. B třída mužů, skupina C). Domácí svěřenci kouče Radka Fialy zejména po přestávce potvrdili, že asi přes zimu projevili větší chuť do tréninku, protože už po bezbrankové první půli konečně začali sepekovské muže přehrávat a třemi góly zaslouženě rozhodli o svém vítězství. Dvakrát se prosadil Martin Štemberk, přestože nastoupil kvůli zranění až v generálce vůbec poprvé za celou přípravu, a jeden gól přidal Vítek Čunát, který na jaře pomůže právě Milevsku, ale ještě na podzim hrál v Sepekově – 3:0. Nyní by měl být využitelný pro obě dorostenecká družstva, protože Sepekov hraje I. A třídu jako Sepekov/Milevsko B.

Sobota 16. března – příprava
• FC ZVVZ Milevsko st. dorost – TJ Sokol Sepekov A 3:0 (0:0). Branky: Štemberk 2, Čunát. Rozhodčí: Bartůněk.
Milevsko – st. dorost: Neužil – Voj. Charypar, Bartůněk ml., Bulín, Keřka – Květ, Čunát, Souček, Kahoun – Štemberk, Sedláček. Střídali F. Doubek, Bártík a Brož.
Sepekov: Mašek – V. Doubek, Baloun, L. Hadáček, Filipín – J. Bolek, M. Kotrba, Brůžek, L. Koutník – Šťastný, Tupý. Střídali Pultar, P. Novák, Januška a J. Doubek.