Search
Close this search box.

MILEVSKO – Ve středu 22. června byla v prostorách milevské firmy ZVVZ GROUP, a.s. podepsána smlouva o partnerské podpoře fotbalového klubu FC ZVVZ Milevsko. Místní oddíl nechával jméno největší místní fabriky ve svém názvu i v dobách, kdy firma oddíl nepodporovala. Nyní se opět stává hlavním partnerem klubu. Podpisem smlouvy se tak opětovně spojila tradiční místní fabrika s místním klubem nejmasovějšího sportu v tuzemsku. Na slavnostním stvrzení dohody byli jako zástupci firmy předseda představenstva a generální ředitel Peter Bodnár, místropředsedkyně představenstva Bohumila Chrappová a předseda dozorčí rady Jaroslav Hrabovský. Za fotbalový oddíl dorazili předseda FC ZVVZ Jiří Jordán s členem výboru Jaroslavem Smrtem a na přátelské setkání byl přizván i starosta města Ivan Radosta.

Generální ředitel Bodnár na setkání prokázal, že má o místním fotbale přehled. Věděl, kolikátý byl klub v tabulce, nebo že naposledy porazil Táborsko B. Zároveň se vyptával zástupců oddílu, zda někteří z členů klubu pracují v ZVVZ. Takových fotbalistů či fotbalových činovníků je nebo v minulosti byla spousta, vyzdvižen nade všechny byl ale Miroslav Strnad, trenér místního A týmu, který ve firmě pracuje už několik desítek let.

„Především mi je potěšením, že jsme mohli navázat na spolupráci s tak významným partnerem. Tento podnik byl vždy tradičním podporovatelem sportu a kultury v rámci regionu a my se budeme snažit, aby spolupráce probíhala ke vzájemné spokojenosti,” nechal se slyšet předseda fotbalového klubu Jiří Jordán. Celé jeho vyjádření i názor druhé strany najdete ve středečních Milevských novinách. Finanční výši podpory se obě strany rozhodly nezveřejňovat.