Search
Close this search box.

MILEVSKO – Drhlo to, ale body zůstaly doma. Ani ve druhém utkání jarní části fotbalisté Milevska proti Semicím herně vůbec nepřesvědčili, zápasem se doslova protrápili, ale body nakonec zůstaly doma všechny. Oba týmy šly do sobotního zápasu v rozdílném rozpoložení. Zatímco Milevští nenavázali na výborné výsledky z přípravy a v jarní premiéře padli ve Strakonicích, tak outsider ze Semic, který přezimoval poslední, začal odvetnou část vůbec první výhrou v celé sezoně – doma proti Dražicím. Minimálně výsledkově nakonec svěřenci trenéra Tomáše Smrčiny zaváhání ze Strakonic napravili. Když už se zdálo, že zápas nevalné úrovně gól nenabídne, zakončil v nastavení po centru přesně Jaroslav Hadáček a odšpuntoval velkou milevskou radost – 1:0. Urputná obrana Semic k bodům tentokrát nevedla.

Aktuálně mají fotbalisté Milevska po 17 odehraných zápasech na svém kontě 27 bodů a jsou na páté příčce tabulky, přičemž úvodní horní čtveřice je bodově odskočena. Další kolo sehrají v sobotu 30. března v Trhových Svinech (15).

FC ZVVZ Milevsko – FC AL-KO Semice 1:0

(0:0). Branka: 91. J. Hadáček. Rozhodčí: Dunovský – Frček, Němec. ŽK: 4–2 (Přibyl, Volf, J. Hadáček, Pich – Šourek, Micka). Přihlíželo 100 diváků.

Milevsko: Michal Hejl – Přibyl (46. Petřík), Vakoč, Marvan, Pich – Volf (58. Bártík), Hušek (73. Kálal) – Souček, Kortan (70. Martin Hejl), F. Hadáček – J. Hadáček.

Semice: Lukeš – J. Keclík, Hrala, Blažek, Listopad (46. Valach), Hrdlička, Holub, Šourek, P. Keclík, Zborník, Micka.

Tomáš Smrčina, trenér Milevska: Výsledek nás určitě těší víc, než předvedený výkon. Zápas pro nás byl hodně těžký. V první půli jsme měli pár šancí, které kdybychom dotáhli, asi by průběh vypadal trochu jinak. Nám se to ale nepovedlo a pak to bolelo víc, než jsme čekali. Na druhou stranu už jsme prohráli i zápasy, ve kterých jsme měli větší převahu než dneska, tak se nám to možná trochu vrátilo. Udělali jsme nějaký tlak do vápna a padlo to tam aspoň takhle z nákopu. Ještě nám to nějakým způsobem drhne. Přijde mi, že si zápasy až zbytečně moc bereme. V přípravě odehrajeme ze šesti utkání pět a půl velmi dobře a pak přijdou dva mistráky a my se vyloženě hledáme. Nevím, jestli se kluci třeba bojí si něco dovolit, když už se hraje o body, ale třeba nás dnešní výhra nakopne a už bude i předvedená hra vypadat lépe.